Lepidlo B7000 na dotykové sklá a LCD displeje 110ml -Transparentne

Doporučená ponuka emobilshop

Produkt nemá žiadne parametre.

• lepidlo používam už niekoľko rokov a som s ním veľmi spokojná

ďakujeme za pozitivné hodnotenie tovaru zakúpeného v našom eshope.
    Napĺňa nás práca, keď vidíme spokojného zákazníka. Veľmi si ceníme vašu dôveru a tešíme sa na ďalšiu objednávku :)

ok

• Na opravu mobilov, skiel, krytov super
    • Tekutosť akurát

Produkt odporúčam. Objednal som už druhé lepidlo lebo prvé sa overilo, rovnaký typ, tak som išiel do istoty.

emobilshop.sk

Produkt nemá žiadne parametre.

Lepidlo B-7000 predstavuje špičkový produkt navrhnutý špeciálne pre opravy v oblasti mobilnej elektroniky. S jeho jedinečnými vlastnosťami a širokým spektrom použitia je ideálnym riešením pre precízne a trvanlivé spoje pri opravách smartfónov, tabletov, hodiniek a ďalších elektronických zariadení.

Kľúčové vlastnosti:

Vysoká adhezivita: Lepidlo B-7000 je známe svojou vysokou adhezivitou, čo znamená, že poskytuje pevné spoje na rôznych povrchoch, vrátane plastu, kovu, skla, dreva a ďalších materiálov často používaných v mobilnej elektronike.

Univerzálnosť a viacúčelovosť: Je vhodné pre rôzne opravy, vrátane lepenia displejov, opravy tlačidiel, spojov batérií a iných komponentov mobilných zariadení. Taktiež je účinné pri opravách v iných oblastiach elektroniky a remeselníctva.

Transparentnosť: Lepidlo sa vyznačuje transparentnou farbou, čo znamená, že nezasahuje do estetiky zariadenia. Je ideálne pre opravy, kde je estetika dôležitá, ako napríklad pri lepení displeja.

Opravuje flexibilné časti: Je flexibilné a odolné voči vibráciám, čo ho robí vhodným pre opravy flexibilných častí, ako sú napríklad flexibilné pásy a káble.

Vysoká odolnosť a trvanlivosť: Po zaschnutí vytvára lepidlo pevný a odolný spoj, ktorý odolá náročným podmienkam a zaistí dlhodobú trvanlivosť opravy.

Ako používať?

Dôkladne očistite povrchy, ktoré budete lepiť, od mastnoty a nečistôt.

Aplikujte malé množstvo lepidla na oba spojované povrchy.

Nechajte lepidlo zaschnúť. Čas zasychania sa môže líšiť podľa teploty a vlhkosti.

Pre koho je lepidlo B-7000 ideálne?

• Technickí odborníci: Pre odborníkov v oblasti opráv elektroniky, ktorí vyžadujú spoľahlivý produkt pre rôzne typy opráv.
  • Domáci remeselníci: Pre nadšených remeselníkov, ktorí vykonávajú opravy na mobilných zariadeniach a ďalších elektronických prístrojoch.
  • ''Do it yourself'' DIY: Pre vývojárov elektronických projektov a nadšencov, ktorí potrebujú silné a presné lepidlo.

Lepidlo B-7000 je spoľahlivým spojivom pre každého, kto si potrebuje urobiť opravu v oblasti mobilnej elektroniky s precíznosťou a dlhodobou trvanlivosťou. Objednajte si teraz a dosiahnite profesionálne výsledky vo vašich elektronických opravách.

Kyanoakrylátové lepidlá síce vykazujú dobrú adhéziu a rýchle vytvrdnutie; spoj je však krehký a v jeho okolí sa vytvára typický biely povlak. Naproti tomu lepidlo B-7000 je založené na silikónovej báze a dosahuje extrémne vysokú adhéziu k plastovým povrchom pri trvalo zaručenej pružnosti spoja.

Oproti podobným silikónovým lepidlám sa navyše vyznačuje podstatne rýchlejším zavädnutím, pretože obsahuje taktiež nitrocelulózu.

Rýchlou evaporáciou acetátov dochádza k prvotnej fixácii spoja než dôjde počas niekoľkých hodín k úplnému zatuhnutiu silikónu.

Lepidlo sa výborne osvedčuje pri lepení dielov housingu, dotykových skiel, touchscreenov, krytov a všetkých plastových, gumových i kovových súčastí.

• Farba lepidla: transparentná
  • Veľkosť náplne: 110ml

Na sklade • 1 variantDoplnkové služby1,9 €96 % • 3 976 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

• lepidlo používam už niekoľko rokov a som s ním veľmi spokojná

ok

• Na opravu mobilov, skiel, krytov super
    • Tekutosť akurát

emobilshop.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: