FixPremium - Redukcia USB-C na Garmin Konektor pre Hodinky, čierna

TOP 36 v kategórii Náhradné flex káble pre mobilné telefóny

FixPremium - Redukcia USB-C na Garmin Konektor pre Hodinky, čierna

Kvalitný FixPremium - Redukcia USB-C na Garmin Konektor pre Hodinky, čierna za 4.98 €...
Doprava 4,2 €,Info v obchode
Doporučená ponuka FixServis

Info v obchode4,2 €91 % • 4 268 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v FixServis

• Jednoduché, hodinky sú položené pri nabíjaní v prirodzenej vodorovnej polohe, nie je potrebné brať samostatný kábel pre Garmin, keďže USB-C kábel nosievam k mobilu. Skvelé minimalistické riešenie.
  • , zakúpené v FixServis

• Dobrý na klúče na dofču.

Spracovanie ok, akurát ja som dostal namiesto USB-C, micro-USB čo narušilo moju snahu o zníženie počtu káblov.

• oproti originalnemu kablu mozu hodinky pri nabijani lezat

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v FixServis

• Dobrý na klúče na dofču.

• oproti originalnemu kablu mozu hodinky pri nabijani lezat